В Тернополі у друкарні виявили тисячі необлікованих бюлетенів

Середа, 21 жовтня 2015, 00:49

В Тернополі у видавництві "Терно-граф" виявлено тисячі необлікованих бюлетенів для голосування на місцевих виборах, хоча офіційно усі бюлетені були передані у ТВК ще у п’ятницю, 16 жовтня. 

Про це пише видання zaxid.net .

Як повідомив із місця події народний депутат, кандидат від "Самопомочі" на посаду мера Тернополя Тарас Пастух, також у друкарні виявили пластини, з яких друкували бюлетені. "Досі пластини не знищені, як того вимагає виборче законодавство і не складений відповідний акт", -  зазначив Тарас Пастух.

"Ми приїхали на друкарню і зафіксували тисячі чистих бюлетенів. У нашій присутності тільки почались нищитись пластини. А частину з них взагалі довелося шукати по всій друкарні. Тобто від 16 жовтня і до сьогодні ті всі пластини залишалися без контролю територіальної комісії, будь-якого суб’єкту виборчого процесу і ми можемо припустити, що таких бюлетенів було надруковано в два чи три рази більше, ніж необхідно", - зазначив Тарас Пастух.

Як пише видання, зараз у видавництві працює слідча група, допитують працівників друкарні, викликано членів ТВК. Офіційний коментар з приводу цих подій буде оприлюднено 21 жовтня. У неофіційних коментарях представники виборчої комісії говорять про те, що вибори у Тернополі 25 жовтня можуть не відбутись.powered by lun.ua