Коломойський володіє чотирма супер-яхтами на 150 млн євро – депутат

Середа, 21 жовтня 2015, 10:47

Олігарх Ігор Коломойський, який вже протягом року блокує виплату державі дивідендів "Укрнафти", володіє чотирма супер-яхтами на загальну суму близько 150 млн євро.

Про це у своєму блозі на "Українській правді" написав депутат від БПП Сергій Лещенко.

За його даними, флагманом яхт-парку є 65-метрова Trident, збудована у 2009 році на верфі Royal Van Lent, яка належить концерну LVMH (Louis Vuitton, Moet & Chandon, Hennessy) найбагатшого європейця Бернара Арно. Вартість цієї яхти становить 87 мільйонів євро.

Яхта Trident

Крім того, у колекцію входять 50-метрова Malibu, 55-метрова Mustique (обидві яхти можна взяти в оренду за 317 тисяч євро на тиждень) і 90-метрова Lauren L.

Malibu
Mustique
Lauren L

Детально почитати про яхти і подивитися більше фото можна тут.

"Сумарно чотири яхти Коломойського можуть коштувати 150 мільйонів євро, однак вони недосяжні для українського правосуддя. Безкарність олігарха, який півтора десятиліття використовував державні ресурси для самозбагачення, була неможлива без змови на найвищому рівні – президента і прем'єр-міністра", – вважає Лещенко.

На його думку, нинішній прем'єр Арсеній Яценюк також лише імітує бажання навести у цьому питанні порядок.

Депутат нагадав, що державна компанія "Укрнафта", яку багато років контролював Коломойський, все ще не виплатила державі ні 1,78 млрд гривень дивідендів, ні близько 10 млрд гривень ренти. Також він підкреслив, що протягом останнього року через девальвацію борг "Укрнафти" у доларах значно зменшився – наразі лише борг за дивідендами впав до 82 млн доларів проти 137 млн доларів минулого року.

Українська правда