У РФ вирішили не продовжувати пільгове перебування для українців з листопада

Середа, 21 жовтня 2015, 16:48

Федеральна міграційна служба Росії не буде продовжувати пільговий режим перебування в Росії для громадян України.

Про це заявив глава відомства Костянтин Ромодановський, повідомляє "Інтерфакс".

"З 1 листопада преференції збережуться тільки для тих громадян, які в екстрено-масовому порядку покинули південний схід України", – сказав він.

"Таким чином, громадянам України, які здійснюють трудову діяльність на території Росії, і бажають продовжити своє законне перебування, необхідно звернутися в ФМС за отриманням патенту", – додав Ромодановський.

За його словами, після 1 листопада громадяни України матимуть 30 днів для оформлення правового або трудового статусу на території Росії.

"Після 1 листопада українські громадяни будуть перебувати на території РФ у тому ж статусі, що і громадяни інших країн СНД. З 1 грудня у відношенні порушників будуть застосовуватися заходи адміністративного характеру, включаючи закриття в'їзду", – сказав чиновник.

Агентство додало, що з 1 листопада українці, які перебувати на території Росії без дозвільних документів – патенту на роботу, дозволу на тимчасове проживання та інших – зможуть перебувати в країні до 90 днів протягом 180 днів.

За даними міграційної служби, всього в даний час в Росії знаходиться близько 2,6 мільйона громадян України.powered by lun.ua