Підозра, що з ДАІ в Одесі вивозять документи, не підтвердилася

П'ятниця, 23 жовтня 2015, 10:31

Інформація про те, що з будівлі Головного управління Державтоінспекції в Одеській області вивозяться документи, не підтвердилася.

Про це повідомила прес-секретар патрульної поліції ГУ МВС в Одеській області Алла Марченко агентству "Українські новини".

За її словами, надійшла інформація, що з будівлі ДАІ вивозиться майно. На місце спрямували патрульних, вони перевіряли накладні.

"Жодного конфлікту не було", - наголосила Марченко.

"Намічається ротація підрозділу (МРЕВ переїде в нещодавно відкритий Центр обслуговування громадян). Можливо, вивозилися особисті речі. Але поліція мала перевірити. Інформація про те, що вивозяться документи, не підтвердилася", - сказала вона.

Марченко додала, що на даний час наряди патрульних також перебувають неподалік від будівлі ДАІ й у разі потреби будуть туди спрямовані.

Уночі повідомлялося, що співробітники поліції оточили будівлю Головного управління Державтоінспекції в Одеській області на вул. Корольова.

Раніше Міністерство внутрішніх справ призначило майора поліції Богдана Федуна командиром патрульної поліції в Одесі.powered by lun.ua