Люди стали в 4 рази частіше їздити через лінію розмежування в АТО

Субота, 24 жовтня 2015, 23:21

Протягом останніх днів в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні АТО пасажиро-транспортний потік значно зріс.

Про це повідомили в Державній прикордонній службі.

Загалом збільшення як пасажирського так і транспортного потоку відмічається в 3-4 рази.

"Це в першу чергу пов’язане з припиненням бойових дій в даному регіоні, вихідними та настанням шкільних канікул. Також громадяни перетинають лінію розмежування, аби здійснити закупівлю товарів та необхідних речей", - заявили в ДПС.

З метою ритмічності роботи КПВВ та прискорення пропускних операцій Держприкордонслужба збільшила кількість особового складу, що заступає на зміну та місць для проведення контролю, проводиться роз’яснювальна робота з громадянами, які прямують через контрольні пункти.

Крім того, ДПС повідомляє, що інформація про, начебто, закриття чи припинення роботи КПВВ 25 жовтня не відповідає дійсності. Контрольні пункти в’їзду-виїзду продовжуватимуть працювати та буде здійснюватися пропуск осіб і транспортних засобів у визначений час.

Необхідно звернути увагу, що контрольні пункти в'їзду/виїзду "Гнутове" та "Новотроїцьке", що знаходяться на ділянці відповідальності Донецького прикордонного загону переходять на зимовий час функціонування. Відповідно до цього контрольно-перевірочні та пропускні заходи на зазначених контрольних пунктах з 25.10.2015 року будуть здійснюватись за зимовим часом - з 08.00 до 17.00.

Українська правдаpowered by lun.ua