Порошенко дав зрозуміти, що вибори в Маріуполі і Красноармійську переносяться

15 переглядів
Неділя, 25 жовтня 2015, 12:58

Президент Петро Порошенко заявив, що чекає від Верховної Ради змін до законодавства, які дозволять провести вибори в Маріуполі, які так і не розпочалися 25 жовтня.

Про це він заявив на виборчій дільниці у Києві у неділю.

"Ситуація по Маріуполю – категорично неприйнятна. Я з самого початку наголошував на необхідності проведення виборів в Маріуполі. І той факт, коли там готувалися фальсифікації, ми цього допустити не можемо", - сказав Порошенко.

Він повідомив, що доручення правоохоронним органам розібратись у ситуації і зробити з цього приводу публічні повідомлення.

"Я чекаю також політичну оцінку і звертаюсь до Верховної Ради і ЦВК дати цьому негайну оцінку. Від Верховної Ради я чекаю, щоб на найближчому засіданні прийняли зміни до законодавства, які дозволять найближчим часом вибори в Маріуполі, все-таки, провести", - заявив президент.

Він заявив, що вибори в Маріуполі мають "бути проведені в цьому році".

Президент також прокоментував ситуацію в Красноармійську, де тако ж не почались вибори 25 жовтня.

"Як мені відомо, вибори не розпочались ще в одному районному центрі. І ця ситуація вимагає такої ж рішучої реакції", - додав Порошенко.

У той же час на брифінгу у неділю голова ЦВК Михайло Охендовський заявив, що голосування в Маріуполі та Красноармійську ще може відбутися 25 жовтня, навіть якщо вони розпочнуться зі значними запізненнями.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua