СБУ підозрює чиновників експертного центру МОЗ у розтраті 7,8 мільйона

Середа, 28 жовтня 2015, 12:33

Служба безпеки підозрює чиновників державного підприємства "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я" у розтраті 7.8 мільйона гривень.

Про це повідомляє в середу прес-центр СБУ.

Зазначається, що чиновники "Державного експертного центру МОЗ України" систематично закуповували для потреб підприємства товари, роботи та послуги за завищеними цінами.

Зокрема, представники керівництва держпідприємства під час будівництва офісного приміщення безпідставно перерахували підрядникам 3,2 мільйона гривень, непередбачених кошторисною документацією.

Правоохоронці встановили також, що у 2013 році ці ж посадовці експертного центру орендували у приватного підприємства 5,5 тисяч м2 нежитлових приміщень. Через суттєве завищення вартості оренди держпідприємству було завдано збитків на більше ніж 4,6 мільйона гривень.

Відкрито кримінальне провадження. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення інших можливих фактів корупції у держпідприємстві, зазначають в СБУ.

Зокрема, перевіряється інформація щодо прийняття чиновниками експертного центру рішень, які призвели до реєстрації на території України лікарських засобів з порушенням встановленого законодавством порядку.

Як відомо, експерти-антикорупційники раніше повідомляли про конфлікт інтересів у призначенні Івана Бавикіна керівником Державного експертного центру.

Українська правдаpowered by lun.ua