США закликали якнайшвидше провести вибори в Маріуполі та інших містах

П'ятниця, 30 жовтня 2015, 11:10

США закликають українську владу провести вибори в Маріуполі та інших містах якомога швидше.

Про це на відкритті конференції бізнес-ради "США-Україна" заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми закликаємо українську владу провести відстрочені вибори в Маріуполі та інших містах якомога швидше. Ми цінуємо те, що президент Порошенко наполягає на їх проведення 15 листопада разом з другим туром виборів мера", – заявив він.

Як повідомляє прес-служба посольства США в Україні, Пайєтт відзначив високу явку на місцевих виборах в Україні, які відбулися минулої неділі.

"За попередніми даними, явка склала 46%, що відповідає рівню попередніх місцевих виборів в Україні і значно перевищує результат місцевих виборів у США... Висока явка і результати виборів свідчать про те, що український народ твердо вирішив домогтися змін. Новообрані лідери повинні сприймати ці вимоги серйозно і твердо дотримуватися курсу реформ, у тому числі щодо децентралізації влади", – заявив посол.

Як відомо, в Маріуполі і низці інших міст вибори були зірвані з різних причин. Поки що рішення про те, коли вони будуть проведені, не прийнято.powered by lun.ua