25.06

Банківський форум

Рада дозволила військовим укладати контракти на півроку

Вівторок, 6 жовтня 2015, 11:01

Верховна Рада прийняла закон, який дозволить мобілізованим військовослужбовцям укладати контракти на 6 місяців.

"За" законопроект № 2356а проголосували 253 депутатів.

У пояснювальній записці вказується, що документ спрямований на те, щоб зберегти в лавах Збройних сил людей з військовим досвідом, які були демобілізовані, але висловили бажання залишитись у лавах ЗСУ

Згідно з документом, військовослужбовці, які відслужили 11 місяців, матимуть право підписати піврічний контракт. Він може бути продовжений за згодою сторін.

Рада закріпила, що контракт припиняється, а військовослужбовці, які проходять службу за контрактом, звільняються у зв'язку із закінченням особливого періоду та небажанням продовжувати службу за новим контрактом.

Під час обговорення законопроекту піднімалося також питання щодо додаткової мотивації військовослужбовців-контрактників у вигляді підвищеної заробітної плати.

Співдоповідач голова комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський зазначив, що це питання буде розглядатися під час розгляду проекту державного бюджету на наступний рік.

Як повідомлялося, в Генеральному штабі нарікали, що через конфлікти у Верховній Раді не вдається прийняти зміни до законодавства, які б дозволяли військовим укладати контракти на 6 місяців.

За даними Генштабу, з людей, які потрапили в третю чергу мобілізації близько 4-5 тисяч осіб хотіли би укласти контракт на півроку.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: