Дані про власників землі відкрили on-line. Але сервіс толком не працює

Вівторок, 6 жовтня 2015, 11:25

Відкрито інформацію про власників та користувачів земельних ділянок по всій території України, дані можна отримати on-line через Публічну кадастрову карту map.land.gov.ua.

5 жовтня Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру та Державне агентство з питань електронного урядування презентували нові електронні послуги у земельній сфері.  

Для отримання доступу до інформації необхідна електронна ідентифікація заявника (фізичної або юридичної особи) з використанням електронного цифрового підпису або альтернативної схеми ідентифікації BankID (ідентифікація через банківську картку).

Інформаційна система автоматично опрацьовує запит та надає відомості про права власності на землю та дату їх набуття.

Інформація надається безкоштовно, наголосили в Державній службі з питань геодезії, картографії та кадастру.

Також запроваджено електронну послугу онлайн замовлення витягу про нормативну грошову оцінку землі.

Публічна кадастрова карта України

Можливість замовити послуги on-line значно скоротить процес отримання інформації та мінімізує контакти громадянина з чиновником, переконані у відомстві.

Отримати готовий витяг можна в будь-якому з 660 центрів надання адміністративних послуг, який обере сам запитувач. При цьому необхідно пред’явити тільки документ, що посвідчує особу.

Електронні послуги запроваджені за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Держгеокадастр надає 16 адмінпослуг. До кінця року половину з них переведуть в електронний формат, а до 1 липня 2016 року 100% послуг відомства будуть доступні онлайн. 

Держреєстр прав на нерухоме майно розширює можливості громадського контролю.

Передбачається, що, зареєструвавшись у Кабінеті електронних сервісів, можна отримати відомості про права на нерухоме майно за: адресою, реєстраційним номерам об'єкта нерухомості, кадастровим номером земельної ділянки, а також ідентифікаційними даними фізичної чи юридичної особи.

Порядок ведення Державного реєстру прав на нерухоме майно передбачено постановою Кабінету міністрів.

Втім, поки що електронний сервіс фактично не працює. Дані в ньому не вичерпні.

В Украине заработал Государственный реестр прав на недвижимое имущество. Теперь каждый гражданин, зарегистрировавшись на...

Posted by Mustafa Nayyem on Monday, October 5, 2015

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування