Сепаратисти заявили про перенесення своїх виборів

Вівторок, 6 жовтня 2015, 15:23

Керівники так званих "Луганської та Донецької народних республік" згодні перенести свої вибори з 1 листопада і з 18 жовтня на наступний рік.

Як повідомляють "РИА Новости", відповідна заява представників "ЛНР" і "ДНР" Владислава Дейнего і Дениса Пушиліна з'явилася у вівторок на сепаратистських ЗМІ.

"За підсумками цієї роботи повідомляємо про згоду "ДНР" і "ЛНР" на перенесення виборів з 18 жовтня і 1 листопада на наступний рік", – йдеться в заяві.

У свою чергу російський "Інтерфакс" з посиланням на свої джерела серед луганських сепаратистів заявив, що вибори на цій території можуть бути призначені на лютий.

"Швидше за все, нова дата виборів буде призначена на лютий. Наскільки нам відомо, у наших донецьких партнерів вибори пройдуть пізніше", – сказав співрозмовник агентства.

Крім того, за даними "Інтерфаксу", сепаратисти вимагають від влади України "виконати весь "Комплекс заходів" мінських угод від 12 лютого".

Як відомо, учасники Нормандської четрвірки під час зустрічі у Парижі зазначили неприпустимість проведення псевдовиборів на окупованих територіях. Після зустрічі президент Петро Порошенко заявив, що вибори у деяких районах Донецької та Луганської областей відбудуться після погодження внесення змін у відповідні розділи українського законодавства.

У свою чергу президент Франції Франсуа Олланд заявив, що усім кандидатам на виборах у так званих "ДНР" і "ЛНР" має бути надано імунітет.

Президент Франції також повідомив, що вибори на Донбасі повинні відбуватися за українським законодавством протягом 80 днів після прийняття відповідного закону.powered by lun.ua