Парасюк заявляє, що ГПУ кличе його на допит

Четвер, 12 листопада 2015, 21:51

Народний депутат Володимир Парасюк заявляє, що його викликають у Генеральну прокуратуру за двома кримінальними провадженнями.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Наразі у мене є дві повістки, за якими мене викликають в ГПУ у двох справах", - сказав Парасюк і додав, що його викликають в якості свідка.

Перша повістка, пояснив Парасюк, - з питань лідера "Укропа" Геннадія Корбана, коли там відбувалася певна сутичка в суді".

"Але я думаю, що це справа замнеться одразу, тому що там реально ніхто нікого не бив", - заявив нардеп.

Друга справа, за словами Парасюка, "набагато серйозніше": "Це сталося у Львівській області. До мене звернувся голова одного з лісгоспів про те, що зараз, на даний момент, один зі слідчих львівського управління СБУ веде незаконні слідчі дії в лісі і при цьому вимагає хабар".

"Там досить заплутана історія з попереднім керівником, який вирізав величезна кількість лісу, і вони, щоб списати всі ті речі, просто зараз хочуть відкрити кримінальну справу, і ті всі пеньки повісити на нового керівника", - пояснив нардеп.

"Коли я виїхав на місце, то побачив, що людина неадекватна. Він не представлявся, навіть хто він такий: або він представник СБУ, і що він там робить. Ми його доставили до Львівського управління СБУ. Я завіз його в кабінет генерала Андрійчука. Генерал Андрійчук дав слово офіцера, що він буде покараний... Але сталося інакше: вони це розкрутили справу і передали сюди в Київ. І зараз вони звинувачують, що хто-то кого-то там викрадав", - сказав Парасюк.

За словами депутата, він дізнався, що насправді сталося: "Генерал Андрійчук відправив цього слідчого СБУ, щоб він реально підтасував справу за цим лісгоспом, просто-напросто, щоб прикрити попереднього керівника, який працював у часи Януковича".

Укрінформ