У партнера Захарченка знайшли ще одну компанію: з ліцензією на видобуток золота

Субота, 14 листопада 2015, 17:00

У "Західної геолого-розвідувальної компнії" Валерія Бредихина, партнера екс-міністра МВС Віталія Захарченка, виявили діючу ліцензію на вивчення та видобування Квасівського рудного поля.

Про це стало відомо із запиту Катерини Каплюк, журналістки "Deutsche Welle".

Згідно з відповіддю на запит, ТОВ "Західна геолого-розвідувальна компанія" отримала спеціальний дозвіл на користування надрами у 2012 році, терміном дії до 16 березня 2017 року.

У березні 2014 року, співробітниками СБУ була проведена позапланова перевірка компанії, в ході якої були виявлені порушення умов користування надрами.

Держгеонадрами України 16 жовтня  2014 року подано позовну заяву до Закарпатського окружного адміністративного суду про анулювання спеціального дозволу на користування надрами "Західної геолого-розвідувальної компанії", але станом на 28 вересня 2015 року рішення Закарпатським окружним судом про анулювання спеціального дозволу на користування надрами не винесено.

В даний момент, спеціальний дозвіл на користування надрами призупинено, але досі перебуває у "Західної геолого-розвідувальної компанії".

Згідно з відповіддю на запит, так само стало відомо, що ТОВ "Західна геолого-розвідувальна компанія" подала до Держгеонадра України заяву з доданими до неї документами щодо переоформлення спеціального дозволу на користування надрами.

Як сказано у відповіді, у разі надходження заяви з відповідним пакетом документів у повному обсязі, Держгеонадра України розгляне її відповідно до вимог чинного законодавства.

Згідно ЄДР, "Західної геолого-розвідувальної компанією" володіє Валерій Бредихин.

Віталій Захарченко та Бредихін є співвласниками торгових марок "Трибушани" і "CarboKarp", які займаються продуктами з мармурової крихти. Крім того, разом з дружиною глави МВС - Людмилою Захарченко - Бредихін був партнером у фірмах "Линкруст" і "Гірничорудні технології".

Раніше повідомлялося, що Мужіївським золоторудним родовищем володіє "Карпатська рудна компанія", яку контролює донецький бізнесмен Валерій Бредихін, партнер глави МВС Віталія Захарченка, якого називають правою рукою екс-міністра.

Економічна правда