У Києві помічник судді торгувався з поліцією за "знижку" на штраф

Субота, 14 листопада 2015, 22:40

У Києві помічник судді, порушивши правила дорожнього руху, "торгувався" з поліцією за отриманий штраф. 

Як повідомили у столичній патрульній поліції, на вул. Солом’янській поблизу Апеляційного суду працівники патрульної поліції затримали порушника ПДР, який заблокував три смуги руху та намагався під’їхати до будівлі.

"Патрульні попросили водія надати документи, на що кермувальник показав посвідчення помічника судді. Чоловік аргументував своє порушення тим, що запізнювався на роботу", - зазначили у поліції.

На порушника було складено постанову за ст. 122, ч.1. КУпАП та визначено штраф у сумі 255 грн.

"Така сума обурила помічника судді й він вирішив "поторгуватися", щоб патрульні зробили йому "знижку" та призначили значно менший штраф", - йдеться у повідомленні. 

Помічник судді на Мазді просив патрульних зробити знижку

В Києві на вул. Солом’янській, поблизу Апеляційного суду, працівники патрульної поліції затримали порушника ПДР, який заблокувавши три смуги руху намагався під’їхати до будівлі. Інші учасники дорожнього руху через такий маневр водія Мазди мусили пригальмувати. Патрульні попросили водія надати документи. На що кермувальник показав посвідчення помічника судді. Чоловік аргументував своє порушення тим, що запізнювався на роботу. Однак зрозумівши, що це не діє на патрульних, таки надав документи. На порушника склали постанову за ст. 122, ч.1. КУпАП. За ці дії водію визначили 255 гривень штрафу. Проте така сума обурила помічника судді й він вирішив «поторгуватися», щоб патрульні зробили йому «знижку» та призначили значно менший штраф. Не вийшло.Закон один для всіх!#patrolpoliceua #kyivpolice #поліція #новаполіція #kyiv #київ

Posted by Патрульна поліція України on 14 ноября 2015 г.