Прес-центр АТО не повідомив про загибель 7 листопада 15 військових

Понеділок, 16 листопада 2015, 06:55

7 листопада цього року в результаті обстрілів бойовиками населених пунктів Піски, Авдіївка, Мар`їнка, Опитне та Станиця Луганська, загинуло 15 українських військовослужбовців.

Цю інформацію підтвердив президент 1-го добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова Геннадій Друзенко в ефірі програми "На свіжу голову" , передає "Громадське радіо".

Оскільки цієї інформації не було в офіційних повідомленнях із зони АТО, журналісти зв`язались із керівником поточної ротації 1-го добровольчого мобільного шпиталю. Олексій Пуха підтвердив загибель 15-ти силовиків і уточнив, що всі вони загинули в результаті обстрілів з боку бойовиків так званої "ДНР".

"Подзвонили з сектора "Б", кажуть, що йде запеклий бій. Є дуже багато поранених, є загиблі. Потім передзвонили десь об 11-й, сказали, що десь приблизно 15 є 200-х. Коли я спитав, звідки, відповили, що з Опитного, Пісок, Водяного — 8 або 9, 4 — з іншого напрямку, та 1 — це людина сама подзвонила зі Станиці Луганської".

На сторінці прес-центра АТО у Facebook 7 листопада інформація про загиблих або поранених відсутня. Журналісти намагались зв’язатись із речником АТО Леонідом Матюхіним, але він наразі не відповідає.

powered by lun.ua