Деканоідзе оголосила 100-денний перехідний етап у поліції

68 переглядів
Середа, 18 листопада 2015, 15:24

Всі нові співробітники Національної поліції у містах і областях повинні пройти 100-денний перехідний етап.

Про це у середу у Національній академії внутрішніх військ заявила голова Національної поліції Хатія Деканоідзе, повідомляє "Укрінформ".

"Я офіційно хочу вам сказати, що сьогодні ми вступаємо у стоденний перехідний етап. Протягом 100 днів у кожного працівника, у кожного офіцера буде можливість, щоб довести, що він є справжнім поліцейським", – сказала Деканоідзе.

За її словами, після 100 днів буде проведене незалежне соціологічне опитування за критеріями: який рівень довіри населення до нових поліцейських у містах, областях, як бізнес оцінює поліцейських, а також як самі працівники оцінюють своїх керівників.

Водночас Деканоідзе повідомила, що паралельно з метою пошуку "чесних, хороших лідерів" у Нацполіції стартує новий проект під назвою "Лицарі честі". Опікуватися цим проектом вона буде особисто.

"З усієї України ми будемо шукати чесних офіцерів, незаангажованих, з чистими руками, чистим серцем, які приїдуть у Київ, пройдуть дуже жорсткий фільтр, пройдуть поліграф, співбесіду, навчання, і ось ці люди, нові лідери потім стануть золотим резервом Національної поліції України", – зазначила вона.

Деканоідзе також додала, що в найближчому майбутньому вона презентує ініціативу уряду, яка передбачає створення нового рекрутингового центру. За її словами, цей центр повністю будуть фінансувати донори.

"Рекрутинговий центр допомагатиме атестаційним комісіям займатися технічною роботою, щоб ніхто не мав впливу на те, щоб втручатися у відбір і переатестацію співробітників Національної поліції", – сказала вона.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua