Кіровоградський тервиборчком визнав мером представника БПП

Понеділок, 23 листопада 2015, 11:42

У понеділок, 23 листопада, Кіровоградський міський тервиборчком визнав мером міста Андрія Райковича (БПП), котрий переміг свого суперника із розривом у 378 голосів.

Про це повідомляє ОПОРА.

ТВК проголосувала за підсумковий протокол, згідно з яким, новим міським головою став саме Райкович.

Підсумковий протокол склали без урахування результатів двох ДВК: №350861 та 350867. Згідно з даними протоколу всього у голосуванні взяли участь 48 492 виборці. Голоси за кандидатів розподілились наступним чином: Андрій Райкович – 24 435, Артем Стрижаков – 24 057.

Кіровська районна ТВК уночі визнала результати виборів на ДВК №350861 такими, що не підлягають врахуванню.

21 листопада Кіровоградська міська ТВК ухвалила постанову, якою замінила 8 ленів ДВК №350867, включно з головою комісії. Суб’єктом подання клопотання про зміну членів комісії виступив штаб кандидата на посаду міського голови Андрія Райковича (Блок Петра Порошенка "Солідарність").

Як розповів представнику ОПОРИ довірена особа Райковича (Блок Петра Порошенка "Солідарність") Олександр Кришко, замінити своїх членів комісії вони вирішили через ухвалу Дніпропетровського апеляційного суду, який постановив, що попередній склад вчинив незаконні дії, не розглянувши скаргу офіційного спостерігача від Райковича Гавриш А.О., та зобов’язав комісію розглянути її повною мірою.

Раніше, 19 листопада, Кіровський райсуд Кіровограда заборонив ТВК встановлювати результати підрахунку голосів до рішення суду щодо позову довіреної особи кандидата в мери від БПП Андрія Райковича.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування