Добровольці з шинами вимагають від МВС зняти з розшуку бійців

Середа, 25 листопада 2015, 22:21

Добровольці, які підпорядковуються МВС, у середу ввечері прийшли до другого територіального відділу поліції Подільського району Києва, щоб з'ясувати, чому прізвища деяких бійців занесені до списків розшуку.

Як повідомляє кореспондент Громадського ТБ, серед присутніх – колишні учасники націоналістичних організацій.

Серед людей, які офіційно перебувають у розшуку - активісти, які прийшли до опорного пункту, чинні співробітники МВС, які продовжують виконувати службові обов'язки, а також Денис Поліщук та Андрій Медведько - підозрювані у вбивстві журналіста та письменника Олеся Бузини, які наразі перебувають під вартою.

До відділення також приїхав начальник київської міліції Олександр Терещук. "Я таких дурних команд не давав", - заявив він, коментуючи список оголошених у розшук.

 

Як повідомив Терещук, за фактом оприлюднення списків буде порушено кримінальну справу.

"Завтра до вечора я проведу службове розслідування і передам матеріали прокурору. Якщо є вина Терещука – я сам напишу заяву і піду", – заявив начальник київського управління МВС.

Активісти розвісили портрети осіб, які, на їхню думку, дійсно мали б бути оголошені у розшук. Серед них - екс-беркутівець Дмитро Садовник та новопризначений заступник голови Нацполіції Василь Паскал.

Станом на 20:45 активісти принесли під будівлю шини.

 

Станом на 21:20 на місце приїхали співробітники поліції. 

На знак протесту, дівчина Медведька прикула себе до дверей пункту.

 

На місце приїхав адвокат Дениса Поліщука та Андрія Медведька.

Ми зараз у твм-2 подільського району по вул Гонгадзе. Тут на дошці у якості розшукуваних висять свідки(!) у справі так з...

Posted by Igor Lutsenko on 25 листопад 2015 р.

powered by lun.ua