МЗС закликає українців бути обережними під час перебування у Тунісі

Четвер, 26 листопада 2015, 05:24

У зв’язку зі зростанням рівня терористичних загроз на території Туніської республіки, українці мають виявляти підвищену пильність і обережність під час перебування на території країни.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ України.

З 24 листопада 2015 року на території Туніської Республіки запроваджено надзвичайний стан терміном на один місяць, що, зокрема, передбачає введення у столичному вілаєті (регіоні) Туніс комендантської години з 21:00 до 05:00.

Враховуючи викладене, МЗС закликає громадян України під час перебування на території Тунісу дотримуватися таких рекомендацій:

- виявляти підвищену пильність та обережність, утримуватися від відвідування місць надмірного скупчення людей, не брати участі в акціях протесту, демонстраціях та інших масових заходах;

- завжди мати при собі документи, які посвідчують особу та законність перебування в Тунісі, неухильно виконувати вимоги та вказівки представників місцевих правоохоронних органів;

- не залишати без нагальної потреби місця організованого відпочинку, які знаходяться під охороною і наглядом сил безпеки, максимально обмежити пересування у нічний час;

- утриматися без нагальної потреби від поїздок до м.Туніс та відвідання вілаєтів Туніс, Аріана, Бен Арус, Кассерін, Кеф, Меденін, Татауін, Сіді Бузід;

-  при виборі місця відпочинку надавати перевагу готелям, розташованим в найбільших туристичних центрах країни (міста Хаммамет, Сус, Махдія, Табарка, Тозер, острів Джерба тощо).

У разі потрапляння у надзвичайні ситуації на території Тунісу, загрози життю та здоров’ю громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Туніській Республіці за номером телефону (+216) 24 600 389 (працює цілодобово), або на "гарячу лінію" МЗС України: (+38 044) 238 16 57.

Як повідомлялось, в автобусі, що перевозив президентську охорону, у  центрі міста Туніс стався вибух, за даними AFP загинуло 12 осіб та поранено 16. Пізніше стало відомо, що відповідальність за цей теракт взяло на себе терористичне угруповання "Ісламська держава".

powered by lun.ua