У Маріуполі закрили засідання ТВК. ОПОРА: На вибори не вплине

Субота, 28 листопада 2015, 17:56

На засіданні Маріупольської ТВК 28 листопада запропонували проголосувати за визнання дій ЦВК щодо роздачі бюлетенів тервиборчкомам незаконним.

Про це повідомляють Новости Донбасса.

"Глава ТВВ Тетяна Недавня запропонувала голосувати порядок денний. Однак член комісії від "Батьківщини" Денис Гаврилов вніс пропозицію доповнити порядок ще кількома питаннями. Насамперед йдеться про проект постанови, підготовленої Гавриловим, в якому стверджується, що процес роздачі бюлетенів у Маріуполі для місцевих виборів 29 листопада не відповідає закону України про вибори і Конституції", - пише ЗМІ.

На думку Гаврилова, ЦВК не мала права виключати ТВК з процесу роздачі бюлетенів, таким чином процедура була "порушена".

Голова комісії не погодилася з включенням такого пункту до порядку денного.

"Ваші дії наводять мене на думці, що ви хочете зірвати вибори", - заявила Недавня.

Як зазначила у своєму Facebook координатор виборчих і парламентських програм Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська, "Маріупольська ТВК настільки сувора, що без скандалу не може розпочати своє засідання, а перше питання порядку денного - "порушення виборчого процесу" щодо бюлетенів, виготовлених ЦВК". 

"Зараз відбувається спроба повторного зриву виборів в місті Маріуполі", - додала Айвазовська. 

У свою чергу координатор кампанії громадського спостереження за місцевими виборами ГМ ОПОРА у Донецькій області Сергій Ткаченко повідомив Українській правді: те, відбулося під час засідання ТВК лиш вкотре продемонструвало політичне протистояння між її членами.

"ТВК не змогла затвердити порядок денний, оскільки до нього пропонувалося внести низку питань, які явно не мали стосунку до компетенції ТВК. Більшістю голосів порядок денний не був затверджений і засідання було закрито", - зазначив він.

При цьому, за словами Ткаченка, на даному засіданні ТВК мала розглядати "технічні питання" і на процес виборів це ніяк не вплине. 

"Бюлетені передано на ДВК і голосування у неділю у будь-якому випадку почнеться", - заявив він.

Українська правда