Фонд "Сестри Перемоги" заявляє про крадіжку коштів з картки "Приватбанку"

289 переглядів
Понеділок, 30 листопада 2015, 01:12

Волонтерський благодійний фонд "Сестри Перемоги" заявляє про незаконне списання з картки "Приватбанку" коштів у сумі 300 тисяч гривень і бездіяльність співробітників банку і правоохоронних органів.

Про це йдеться у заяві фонду, опублікованій у facebook.

Як випливає із заяви, на початку липня 2015 року з двох банківських карток волонтера фонду, відкритих в одному з відділень ПАТ КБ "Приватбанк" в м. Запоріжжя, шахрайським чином були викрадені кошти на суму близько 300 тисяч гривень, що призначались на допомогу для 55-ої артилерійської бригади.

Шахраї, що представилися співробітниками банку і володіли конфіденційною інформацією власника карток, зателефонували волонтеру і запропонували підтвердити або відхилити деякі операції, а потім заблокувати рахунки, після чого згадані кошти почали знімати невідомі особи.

При цьому у відділенні банку відмовилися прийняти заяву про шахрайство і заблокувати рахунки, щоб зупинити подальше перераховування коштів невідомим.

Уважаемые Игорь Коломойский, Борис Филатов, Геннадий Корбан,От имени 55-ой артиллерийской бригады, просим помочь верну...

Posted by Виталик Губский on 29 листопад 2015 р.

Волонтери повідомляють, що за фактом правопорушення відкрито кримінальне провадження, однак справа затягується і не розслідується належним чином.

Благодійний фонд окремо звертався по допомогу до голови правління ПАТ "Укрсоцбанк" О.Дубілета і голови партії "УКРОП" Генадія Корбана, однак відповіді не отримав.

Геннадий Корбан вышел из чата, сразу как прочитал сообщение о том, что мы просим помочь вернуть средства, собранные для ...

Posted by Виталик Губский on 29 листопад 2015 р.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua