Люстрований Кудрявцев заявляє, що все майно подарували йому родичі

Четвер, 10 грудня 2015, 00:51

Син колишнього заступника генпрокурора Віктора Кудрявцева Євген, звільнений з органів прокуратури в рамках люстрації заявляє, що автомобіль і все нерухоме майно отримав від родичів на підставі договорів дарування.

Про це повідомляє агенство Українські новини.

"Квартира по вулиці Протасів Яр у Києві разом з двома паркомісцями була подарована мені в 2012 році на підставі договору дарування моїм дядьком Олександром Кудрявцевим, який займався вугільним бізнесом і проживав у місті Донецьк, квартиру він купив у 2008 році за власні кошти. Автомобіль Toyota Land Cruiser Prado 2007 року випуску, житловий будинок та земельну ділянку в Івано-Франківській області подарував мені дідусь, який після відставки з посади судді, 13 років тому, займався бізнесом і мав можливість робити мені такі подарунки ще до початку моєї роботи в прокуратурі", - сказав Кудрявцев.

Що стосується його батька, то після звільнення з органів прокуратури з 2010 року він займається бізнесом і постійно надає сім'ї сина матеріальну допомогу.

За словами Євгена, земельні ділянки в селі Вишеньки Бориспільського району Київської області були куплені його дружиною за спільні кошти батьків.

"Моя сім'я завжди надавала мені матеріальну підтримку, що повністю виключило будь-яку необхідність незаконного збагачення або отримання протизаконної вигоди при виконанні службових обов'язків, що можуть підтвердити мої вже колишні колеги й інші люди з якими я "перетинався" по роботі", - зазначив Євген .

Також він повідомив, що ніякі відносини ніколи не пов'язували його з колишнім міністром Едуардом Ставицьким.

Крім того, він спростував інформацію опубліковану в ЗМІ, про святкування дня народження його сина за участю зірок шоу-бізнесу Насті Каменських, Потапа та Олександра Педана, оскільки у нього немає сина, а є дві дворічні дочки.

Також Кудрявцев-молодший зазначив, що займаючи посаду заступника прокурора Солом'янського району Києва під час "Революції гідності", не приймав участь в якихось слідчих діях і не підтримував санкції про взяття під варту активістів Майдану.

Також він відкликав свою заяву про звільнення з органів прокуратури за власним бажанням і попросив прийняти рішення в рамках виконання вимог закону "Про очищення влади", щоб "зупинити ту агресію і бруд, яка пролилася на всю сім'ю в ЗМІ".

За його словами, він не має наміру повертатися на державну службу.

Прокуратура Києва звільнила Євгена Кудрявцева з органів прокуратури в порядку виконання вимог закону "Про очищення влади" (люстрації).

Раніше повідомлялося про те, що Євген Кудрявцев володіє автомобілем Toyota Land Cruiser Prado, а також декількома об'єктами нерухомості, а його дружина, батько, мати і дідусь - земельними ділянками в Київській області та елітними квартирами.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...