СБУ вилучила смс-переписку "Гриші" і "Гроба" з дружиною начальника УСБУ

Четвер, 10 грудня 2015, 13:56

Правоохоронці вилучили дані телефонних розмов і смс-листування підозрюваних у корупції чиновників Запорізької області з дружиною начальника Управління Служби безпеки в області.

Про це повідомляють "Українські новини" в четвер, посилаючись на джерело в правоохоронних органах.

Відзначається, що правоохоронні органи вилучили дані телефонних розмов і смс-листування підозрюваних у корупції голови Запорізької райдержадміністрації Віктора Щербини та депутата однієї з районних рад Запорізької області, відомого в кримінальному світі на прізвисько "Гриша", з дружиною начальника УСБУ.

"У нас є дані, що "Гриша" неодноразово спілкувався, за попередньою інформацією, яка нам відома, з дружиною чинного начальника УСБУ і вів з нею листування напередодні проведення у нього обшуків. Також з жінкою спілкувався Віктор Щербина, більш відомий у кримінальному світі на кличці "Гроб", - сказало джерело.

За його словами, у зв'язку з вилученою листуванням і даних телефонних розмов готуються рапорти на керівників правоохоронних органів до Києва.

"Це лише мала частина даних, виявлених в комп'ютерах і телефонах "Гриші", яка свідчить про корумповані зв'язки криміналітету з керівниками силових структур в регіоні", - сказав співрозмовник.

Він повідомив, що в смс-переписці дружина начальника УСБУ фігурує під ім'ям Маня.

Також за його словами, в будинку депутата райради Запорізької області вилучено проекти рішень судів, що стосуються в тому числі інтересів приватних підприємств області.

Начальником УСБУ в Запорізькій області є Олександр Шмитько.

Як повідомлялося, правоохоронні органи провели обшук в будинку Щербини та вилучили документи, що свідчать про його причетність до корупції в сфері ритуальних послуг у Запоріжжі.

Щербина також є депутатом Запорізької обласної ради.

Раніше прокуратура і Міністерство внутрішніх справ вилучили зброю, гроші і документи про співпрацю з правоохоронцями під час обшуку в житловому будинку "Гриші".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування