25.06

Банківський форум

Порошенко не підтримав зміну структури уряду – джерело

П'ятниця, 11 грудня 2015, 18:19

Президент Петро Порошенко висловився проти будь-якої реорганізації структури уряду.

Про це він сказав у четвер ввечері під час засідання "стратегічної сімки", повідомляє поінформоване джерело "Української правди".

"Стратегічна сімка" - це група високопосадовців, до складу якої входять президент, прем’єр-міністр, голова Адміністрації президента, керівники Верховної Ради та секретар СНБО, міністр внутрішніх справ, а також голова фракції "Блок Петра Порошенко".

Засідання "сімки" відбулося одразу після зустрічі Порошенка з Яценюком один на один.

За інформацією "Української правди", президент висловився проти будь-якої реорганізації структури уряду, оскільки проект держбюджету не передбачає великої реорганізації чи створення інших органів.

"Стратегічна сімка" визначилася, що нових міністрів в уряд мають призначати після максимального погодження з депутатами.

Планується, що спочатку Рада ухвалить новий Податковий кодекс, який вноситиме уряд, а не президент. Хоча президент надасть йому статус невідкладного, після цього парламент голосуватиме за проект бюджету.

Після цього – зміни в уряді.

Також наступного тижня позачергового засідання парламенту не відбудеться. Запланована робота в комітетах.

Як відомо, напередодні Арсеній Яценюк передав Борису Ложкіну кілька варіантів структури нового Кабміну.

У числі ідей – ліквідувати Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, передавши частину його функцій в Міністерство внутрішніх справ, а другу частину – в Міністерство інфраструктури.

Друге – об’єднати Міністерство молоді та спорту України з Міністерством культури.

Третє – об’єднати Міністерство екології з Міністерством аграрної політики та продовольства. Також є ідея об’єднати Міністерство соціальної політики з Міністерством охорони здоров’я.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: