Україна готова до участі в туркменських магістральних проектах - Зубко

Неділя, 13 грудня 2015, 17:44

Україна готова до участі у проектах будівництва магістральної залізничної дороги та лінії електропередач, яка буде реалізована в рамках будівництва газопроводу Туркменістан - Афганістан - Пакистан - Індія.

Про це 13 грудня заявив віце-прем'єр міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко під час робочої поїздки до Туркменістану.

Зубко нагадав про успішне завершення та відкриття разом з віце-прем’єром Шамухамметом Дурдилиєвим проекту зведення комплексу очисних споруд в Ашхабаді.

"Україна зацікавлена у продовження цього проекту та розширення потужностей  з 300 до 600 тис. м3. Ми також зацікавлені у реалізації проектів будівництва метрополітену та будівництві доріг", - сказав Зубко.

Під час зустрічі із Сатликовим Зубко домовився щодо планів поставки Туркменістану 1500 вагонів рухомого складу, з яких на 750 вже проголошений тендер.

Туркменська експертна комісія  зараз вивчає можливість відповідних поставок на українському підприємстві Крюківський вагонобудівний завод.

"Туркменістан зацікавлений у поставках з України автомобільного транспорту, а також у виконання замовлень по виробництву нестандартних вагонів рухомого складу. Ці вагони будуть використовуватись на залізниці вздовж газопроводу ТАПІ" , - зазначив Зубко.

Економічна правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News

Усі новини...