Путін порадив держсекретарю США поспати

Середа, 16 грудня 2015, 09:01
Клементьєв Михайло/ТАСС

Російський президент Володимир Путін під час зустрічі з Держсекретарем США Джоном Керрі у вівторок увечері порадив йому виспатися.

Про це повідомляє РБК, додавши, що вранці Керрі провів переговори з міністром закордонних справ Сергієм Лавровим.

"Ми бачимо, скільки зусиль ви докладаєте для вирішення термінових питань. Не встигаємо стежити за вашими переміщеннями. Вам потрібно виспатися", - сказав Путін.

Перший етап переговорів - Керрі з Лавровим - пройшов вранці в особняку МЗС. Вони тривали близько трьох годин.

Керрі в очікуванні зустрічі з Путіним дав інтерв'ю телеканалу "Росія", побував у посольстві США в Росії, прогулявся по Арбату, де купив російські сувеніри.

На переговорах Керрі супроводжують його заступник Вікторія Нуланд, спеціальний помічник президента США з Росії Селеста Уолландер і посол США в Росії Джон Теффт.

Під час переговорів з міністром закордонних справ РФ, Керрі знову заявив про необхідність виконувати Мінські домовленості, передає РИА Новости.

"Ми вважаємо, що повинні бути виконані зобов'язання кожної із сторін відповідно до Мінських угод", - сказав Керрі.

"Ми знаємо, що ще залишилося виконати велику роботу", - додав держсекретар.

Лавров у свою чергу протокольно сказав, що РФ буде використовувати всі можливості для врегулювання української кризи.

"І Росія, і США у розвитку тих домовленостей, які були досягнуті між президентами Путіним і Обамою, підтримують мінські домовленості і "нормандський формат" і будуть використовувати всі свої можливості для того, щоб домогтися повного виконання Мінських угод", - підкреслив міністр.