Президент РФ про Сирію: "Кращого навчання годі уявити"

Четвер, 17 грудня 2015, 12:25

Президент Російської Федерації Володимир Путін вважає воєнну операцію російської армії в Сирії "найкращим навчанням" для військовослужбовців.

Про це він заявив на прес-конференції в четвер.

Путіна запитали, чи вистачить у Росії ресурсів на воєнні операції, на збільшення військової присутності в Сирії, на виживання. "Війну легко почати, а важко закінчити", - зазначив чоловік.

"Ми "а" – війну не починали. Ми проводимо окремі операції з використанням наших ВПС, космічних сил, систем ПВО, розвідки. Це не пов'язане зі серйозним навантаженням на бюджет", - відповів Путін.

"Частину коштів, які ми планували на військові навчання, ми просто переорієнтували на операцію наших ВПС у Сирії. Там потрібно дещо додати, але це не має суттєвого значення для бюджету", - заявив він.

Путін нагадав: "У нас проводяться масштабні навчання. Чого тільки варті навчання "Центр", "Схід-2015"!. Тисячі людей задіяно, тисячі перекидаються з одного "театру" на іншій. Сотні літальних апаратів і так далі. Ми просто частину цих коштів направляємо туди для проведення операції в Сирії".

"Кращого навчання важко собі уявити. Ми, у принципі, досить довго можемо там тренуватися без суттєвої шкоди для нашого бюджету", - заявив російський президент.

"А що стосується інших складових. Тут питання гостріше – я маю на увазі вирішення економічних завдань, які перед нами стоять загалом. Приблизно що нам потрібно робити і як ми це будемо робити, ми знаємо", - додав він.

"В економіці нам потрібно займатися імпортозаміщенням – справа не лише в імпортозаміщенні як такому, а потрібно переоснащувати нашу економіку, підвищувати продуктивність праці, поліпшувати діловий клімат, забезпечити платіжну здатність населення – це теж один із елементів економічного драйву. Потрібен цілий набір заходів, які уряд планує здійснювати", - сказав Путін.

"Українська правда"