Канадці допоможуть створити поліцейську академію в Україні

П'ятниця, 18 грудня 2015, 07:59

Головною метою візиту керівника Національної поліції Хатії Деканоідзе до Канади стало поглиблення співпраці між Оттавою та Києвом у реформуванні правоохоронної системи України.

Про це "Укрінформу" розповіла сама Деканоідзе.

"У нас дуже багато напрямів співпраці. Починаючи від обладнання для патрульних поліцейських та розширення канадської тренувальної місії на дільничних, і завершуючи створенням Національної поліцейської академії. Я сподіваюся, що наша співпраця в Канадою поглиблюватиметься, тому й здійснила цей візит", - сказала Деканоідзе.

Вона додала, що запросила керівництво канадської поліції до України для проведення "оціночної місії".

За її словами, протягом візиту вдалося узгодити багато нюансів і тепер найголовніше – "політичне рішення нового керівництва Канади, щоб значно поглибити нашу співпрацю".

Окрім цього, Деканоідзе звернулася із запитом про збільшення кількості канадських інструкторів та продовження терміну їх перебування в Україні щонайменше на півроку.

"У Києві вже працюють канадські інструктори, але я сподіваюся, що з Нового року їх стане значно більше, щоб вони мали змогу займатися з нашими поліцейськими не лише в Києві, а й у інших містах", - наголосила вона.

Окремим питанням обговорення стала співпраця МВС із Коледжем канадської поліції у галузі створення української Національної академії поліції.

"Я попросила канадських колег, аби вони сприяли у питанні створення Нацакадемії поліції та залучили до цього якомога більше тренерів", - підкреслила Деканоідзе.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News

Усі новини...