Бойовики зайняли Комінтернове

Вівторок, 22 грудня 2015, 14:36
0629.com.ua

У вівторок вранці бойовики на бронемашинах в'їхали на територію селища Комінтернове на Донеччині.

Про це "Українській правді" повідомив заступник керівника прес-центру Генштабу Влад Волошин.

"Сьогодні вранці бойовики на кількох бронемашинах та автомобілях заїхали на територію Комінтернове. Вони перебувають там, проводять перевірку документів місцевих жителів. Люди ховаються у погребах", - зазначив Волошин.

Він не виключає, що таким чином бойовики намагаються влаштувати провокацію.

"Схоже, що вони намагаються спровокувати сили АТО в день, коли у Мінську проходить засідання Тристоронньої контактної групи", - сказав він.

 
Бойовики зайняли Комінтернове

Як повідомив Інтерфакс-Україна керівник прес-центру штабу АТО Олексій Мазепа, про цей випадок вже поінформовано спостерігачів ОБСЄ.

"Група бойовиків зайшла в Комінтернове. Вони зайняли позиції. Ми поінформували СММ ОБСЄ і Спільний центр з контролю та координації. Ми налаштовані вирішити цей інцидент дипломатичним шляхом", - заявив Мазепа.

У свою чергу російська агенція "Интерфакс" з посиланням на представника так званого "міноборони ДНР" заперечує цю інформацію. За його словами, бойовики не ведуть жодних наступальних дій і виконують Мінські домовленості.

Комінтернове розташовано на відстані всього 10 кілометрів від найближчої житлової забудови Маріуполя - мікрорайону Східний, який був обстріляний з численними жертвами 24 січня цього року, нагадує УНІАН.

Після цього в результаті наступу українських сил Комінтерново було звільнено, але фактично згодом воно опинилося у "сірій зоні", непідконтрольній повністю жодній зі сторін.

У березні Верховна Рада України прийняла постанову "Про визначення окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування". Комінтерново входить до переліку пунктів з особливим порядком місцевого самоврядування.

Як відомо, у вівторок у Мінську проходять зустрічі робочих підгруп Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на сході України - з економічних питань, питань безпеки та з гуманітарних аспектів.

У березні Верховна Рада України прийняла постанову "Про визначення окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування". Комінтернове входить до переліку пунктів із особливим порядком місцевого самоврядування.

Українська правда