Гендиректор "Центренерго" запевняє, що на підприємстві "смотрящих" немає

Вівторок, 22 грудня 2015, 16:21

Генеральний директор "Центреенерго" Олег Коземко заявляє, що на підприємстві немає неформальних кураторів від правлячої коаліції.

Про це Коземко сказав в інтерв'ю виданню "Новости Донбасса".

"Немає у нас ніяких кураторів. Я працюю з 7 ранку до 10 вечора, ні з якими кураторами я не спілкуюся, а виконую протокольні рішення Міністерства енергетики та вугільної промисловості, 78,29% акцій в руках держави", - заявив він.

"Кожен понеділок або вівторок проводяться апаратні наради у міністра, якщо ви вважаєте це кураторством, то я вважаю, що воно правильне", - додав Коземко.

"У роботі з міністерством я отримую загальні, апаратні, протокольні рішення, де бере участь "Укренерго", "Енергоатом", "Вугілля України" для того, щоб збалансувати систему, і я міг використовувати вугілля українських шахтарів, це я вважаю нормальним. Кураторів з боку у мене особисто, як у генерального директора "Центренерго" немає", - підсумував він.

До складу "Центренерго" входять Вуглегірська (Донецька область), Трипільська (Київська область) і Зміївська (Харківська область) теплоелектростанції сумарною проектною потужністю 7,6 ГВт.

"Центреенерго" за даними співрозмовників "Української правди"входить в орбіту впливу заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка.

Один зі співрозмовників "УП" каже, що на Кононенко неодноразово посилався екс-директор "Центренерго" Ігор Балабанов, який очолював компанію з грудня 2014 по серпень 2015-го.

Сам Кононенко заперечує будь-яку причетність до неформального кураторства "Центренерго".

Як повідомлялося 2 вересня наглядова рада енергогенеруючої компанії "Центренерго" відсторонила від виконання обов'язків голову компанії Ігоря Балабанова, призначивши замість нього в.о. генерального директора Олега Коземко.

Економічна правдаpowered by lun.ua