У розшук оголошено ще 6 "суддів ДНР" - поліція

Середа, 23 грудня 2015, 09:47

Начальник Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін заявив про те, що ще 6 так званих "суддів ДНР" оголошено в розшук.

Про це він повідомив в Facebook вночі в середу.

"До раніше оголошених у розшук "суддів ДНР" додалися нові", - пише Аброськін.

Начальник поліцейського управління назвав прізвища і оприлюднив фотографії.

 
Facebook

Таким чином в списку розшукуваних - Олена Ледовських, 1986 року народження, "суддя Ворошиловського міжрайонного суду Донецька ДНР", раніше працювала помічником судді в Апеляційному суді Донецької області.

Анастасія Федорова, 1989 року народження, "суддя Ворошиловського міжрайонного суду Донецька ДНР", раніше працювала помічником судді в Апеляційному суді Донецької області.

Олена Богословська, 1976 року народження, "суддя Центрально-міського міжрайонного суду Макіївки ДНР".

Марина Попшу, 1969 року народження, "суддя Центрально-міського міжрайонного суду Макіївки ДНР", раніше, з 1995 року працювала суддею в цьому ж суді. У 2000 році була обрана Верховною Радою України безстроково суддею в цей суд.

Нурія Гільванова, 1982 року народження, "суддя Харцизького міжрайонного суду ДНР".

Віталій Валуйський, 1989 року народження, "суддя Будьонівського міжрайонного суду Донецька ДНР".

Аброськін нагадав, що громадянину Російської Федерації, який називає себе "головою Верховного Суду ДНР" Едуарду Якубовскому в жовтні 2015 було повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України.

"Зараз провадження розглядається в суді і сподіваємося буде винесено гідний цього пройдисвіта заочний вирок", - написав він.

За словами Аброськіна, поліція продовжує документувати злочинну діяльність "суддів ДНР".powered by lun.ua