Біля Піщевика запустили новий контрольний пункт в'їзду й виїзду

П'ятниця, 25 грудня 2015, 10:33

25 грудня у Донецькій області почав функціонувати новий контрольний пункт в'їзду/виїзду "Піщевик", розташований поблизу однойменного населеного пункту в Волноваському районі.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Відкриття КПВВ відбулося за участі очільника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського та начальника Східного регіонального управління Держприкордонслужби Сергія Бідило, а також представників органів місцевого самоврядування і Донецького прикордонного загону.

Новий контрольний пункт розташовується на напрямку "Маріуполь – Новоазовськ", на якому до цього функціонував КПВВ "Гнутове".

Пункт "Піщевик" має пропускну спроможність до 4500 осіб та до 2500 транспортних засобів, що вдвічі більше ніж на "Гнутовому", який в середньому за добу перетинало 2500 осіб та 600 транспортних засобів.

В обох напрямках руху функціонуватиме по дві смуги для оформлення автотранспорту та по 1 смузі для оформлення осіб у пішому порядку. Контрольно-перевірочні та пропускні заходи будуть здійснюватися з 7 до 17 години.

"Відкриття даного контрольного пункту дозволить створити комфортні умови для людей та мінімізувати черги на даному напрямку, особливо це актуально з наближенням Новорічних та Різдвяних свят, оскільки в цей період очікується збільшення пасажиро-транспортного потоку в усіх контрольних пунктах в'їзду/виїзду", - зазначають прикордонники.