Міжнародна коаліція завдала 33 авіаудари по ІДІЛ

Понеділок, 28 грудня 2015, 00:52

Міжнародна військова коаліція в Сирії та Іраку, яка проводить операції проти терористичної організації "Ісламська держава", за минулу добу нанесла 33 авіаудари.

Про це заявив у неділю Пентагон із посиланням на офіційні зведення Багатонаціональних об'єднаних сил, повідомляє Укрінформ.

"США та військові сили Міжнародної коаліції продовжили наносити удари по терористах ІДІЛ на території Сирії та Іраку", - йдеться в документі, поширеному оборонним відомством США.

Зокрема, повідомляється, що на території Сирії було здійснено п'ять авіаударів в районах двох населених пунктів – Манбідж та Ракка. У результаті знищені три тактичних групи ІДІЛ, кілька автотранспортних засобів, п'ять одиниць інженерної техніки, а також нанесені удари по живій силі терористичних угруповань.

На території Іраку нанесено 28 ударів в районах семи населених пунктів з використанням багатоцільових винищувачів, бомбардувальників, БПЛА "у координації з національним урядом Іраку". Повідомляється про десятки уражених бойових позицій, тактичних груп терористів, вогневих точок, автотранспортної та спеціальної техніки, а також інфраструктури, яку використовували бойовики у своїх цілях.

Удари проводилися під егідою операції "Inherent Resolve", яка має на меті ліквідацію терористичних угруповань ІДІЛ та загроз, що вони представляють для Іраку, Сирії, регіону, а також широкої міжнародної спільноти.

"Знищення цілей ІДІЛ у Сирії та Іраку додатково обмежує здатність терористичних угруповань планувати та проводити терористичні операції", - зауважується в повідомленні.powered by lun.ua