Російський ГРУшник заявляє, що не бачив зброю, "вилучену з рук"

Четвер, 3 грудня 2015, 13:00

Російський спецназівець Євген Єрофєєв заявляє, що вилучена у нього бойова зброя йому не належить, і він її вперше бачить.

Про це він сказав на засіданні Голосіївського райсуду Києва в ході дослідження матеріальних доказів, наданих стороною обвинувачення, передає Уніан.

За словами Єрофєєва, гвинтівка "Гвинторіз" (безшумна снайперська гвинтівка для підрозділів спецпризначення), вилучена у нього безпосередньо після бойового зіткнення з українськими військовослужбовцями, йому не належить.

Єрофєєв
Єрофєєв

Прокурори надали для огляду сторонами судового процесу гвинтівку "Гвинторіз", а також кулі і гільзи від неї.

При цьому Єрофєєв заявив, що цю гвинтівку вперше бачить.

А прокурор заявив, що зброя була вилучена в ході бойового зіткнення "буквально з рук".

Крім того, 18 травня після затримання російських ГРУшників командир 92-ої бригади, яка затримувала російських військових, продемонстрував Гвинторіз, який був вилучений у них і який стоїть на озброєнні лише російського спецназу.

Камандир 92-ої бригади демонструє російську зброю 18 травня 2015 року. Фото Оксани Коваленко, УП
Камандир 92-ої бригади демонструє російську зброю 18 травня 2015 року. Фото Оксани Коваленко, УП

Як повідомлялося, 16 травня сили АТО затримали в зоні бойових дій в Луганській області двох російських спецназівців - капітана Єрофєєва і сержанта Олександра Александрова.

Під час допиту Єрофєєв зізнався, що очолював диверсійно-розвідувальну групу з 12 осіб, до складу якої входив Александров.

Наприкінці серпня досудове розслідування щодо Єрофєєва і Александрова було завершено. Російські військовослужбовці звинувачуються у скоєнні низки злочинів.

Голосіївський райсуд Києва розглядає провадження  проти них.powered by lun.ua