Суд по Мосійчуку знову перенесли - нардепа чекає операція

П'ятниця, 4 грудня 2015, 15:53

Печерський районний суд Києва переніс розгляд клопотання щодо обрання запобіжного заходу щодо народного депутата Ігоря Мосійчука, якого підозрюють у хабарництві, на 21 грудня.

Таке рішення у п'ятницю оголосила суддя Лариса Цокол.

"Суд ухвалив оголосити в судовому засіданні перерву до 21 грудня 12.30 години", - заявила вона.

Суддя мотивувала це рішення, що без участі Мосійчука це судове засідання проводити неможливо. На цьому, зокрема, наполягали як представники обвинувачення, так і захист нардепа.

Як пояснила в суді адвокат Оксана Мельник, Мосійчук наразі перебуває на лікуванні та готується до операції, яку лікарі планують зробити 8 грудня.

У зв'язку з цим захист просив відтермінувати суд до 21 числа.

Між тим прокурор Микола Наливайко повідомив журналістам, що обвинувачення наполягатиме на взятті Мосійчука під варту.

Як відомо, 27 листопада у Верховному суді заявили, що отримали апеляційну скаргу на рішення ВАСУ, яким визнано назаконним арешт Мосійчука.

Раніше ГПУ заявляла, що сподівається на оскарження рішення ВАСУ Верховною Радою, а прес-служба парламенту повідомляла про підготовку такого оскарження.

Мосійчук був арештований під час засідання ВР 17 вересня, коли генеральний прокурор Віктор Шокін заявив, що правоохоронці розслідують протиправну діяльність Мосійчука та показав у парламенті кадри оперативної відеозйомки, які підтверджували факт хабарництва і зирництва.

Українська правдаpowered by lun.ua