Україна і Росія починають "торгову війну"

64861 перегляд
28
П'ятниця, 1 січня 2016, 12:51
Починається торгова війна Києва і Москви
elysee.fr

Росія з 1 січня призупиняє вільну торгівлю з Україною, санкції України у відповідь почнуть діяти з 2 січня.

З початком 2016 року почав діяти російський закон, який передбачає зупинку дії договору про зону вільної торгівлі з Україною, підписаний в рамках СНД.

Цей закон був ухвалений і підписаний президентом РФ наприкінці грудня, через початок дії економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Крім того, з 1 січня проти Києва починають діяти продовольчі санкції Росії.

У свою чергу Україна запроваджує свої санкції у відповідь проти РФ.

Рішенням Кабміну для товарів з Росії запроваджуються додаткові ввізні мита, а певні категорії товарів, в основному продовольчі, забороняється ввозити на територію України.

Як відомо, з 1 січня починає діяти економічна частина Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 188.163.74.---Mykola_K02.01.2016 10:46
Russ Ak
Російський народ це інша ментальність. Кремль будує плани у своїй малій голові та досягає їх за рахунок тиску і військовою силою ( у тому числі і тероризмом). Ніяких питань не було б по Криму коли б провели плебісцит за рік до того його оголосивши, щоб можливо виявити всі за та проти, у дискусії, по результатам його, якщо б жителі хотіли відділитись через 3 роки провели референдум, і ще один момент ці дії мають робитись у спокійному суспільстві а не під час агресії чи навіть кризи. Цивілізовані народи будь-які питання вирішують політичним шляхом, а не військовим. Українці на майдані змінили проросійську владу політичним шляхом, у росіян можна змінити владу лише шляхом збройного повстання, це і є головною відмінністтю. Хоча росіяни навіть думки не мають навіщо її міняти.
IP: 176.209.7.---Russ Ak02.01.2016 10:16
mukha:
Почему бездарный? Да миру до России по барабану, как впрочем и наоборот. Было бы спокойствие и слава Богу. Позвольте, а война разве в России? По моему вы убиваете русских на Донбассе? Для вас же жители ДНР и ЛНР да....асцы луг....не, сколько читаю ваш сайт одни оскорбления. Хотите в Европу, кто и как вам может помешать?когда с вами Европа и пендоссия? В чем проблема? Россия никак вас удержать не может да и не зачем. Хотите торговать с нами? Торгуете но у нас не проходной двор, свои порядки, свои интересы. СССР мне так же не жалко как и вам, мало того у меня больше поводов для неприязни к данной стране чем у вас. Россию люблю, это моя родина, моя страна, мой народ. Хочу что бы дети мои могли дальше созидать и жить, изучать русских философов, слушать русских композиторов, читать русскую классику, гордиться русскими полководцами, учиться у русских святых. Мало того, хочу что бы жила и процветает Внаукраина, Америка, Китай. Это великие цивилизации, мир будет скушен
IP: 176.108.7.---mukha02.01.2016 09:53
Самые благие "мечты"! А что можно пожелать врагу - конечно же погибели! И чем скорее - тем лучше для всего Мира. Этот прибитый на голову бездарный кремль сам тянет Россию к могиле и Мир добьется своего, как и ссср, раша тихо уйдет на свалку истории.
IP: 46.118.13.---Игорь Пашкевич02.01.2016 09:46
Russ Ak:
А у козломордых какие мечты? Что бы захватить чужие земли и уничтожить Украину. Фашистские вы твари, сдохните!
IP: 176.209.7.---Russ Ak02.01.2016 09:01
Ну что за мечты у хохлов? Чтоб Россия распалась? Что бы русским было плохо:-)? Разве это верно? Разве это мечта? Почему не мечтать о другом? Что бы Внаукраина была богата, хлебосольна, народ счастливый, дружелюбный, гостеприимный! Что бы все народы знали Внаукраину, как благодатный край благочестия, мужества, культуры. А вы даже свое счастье выстраиваете назло русским, а в итоге, а что в итоге? Когда к вам переехал из России ( точнее выпнули) Савик, Киселев, половина пид... Сразу стало ясно, хана нэньке.
Усі коментарі