Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Азаров хоче покарати "падлюку"-суддю, який позбавив його пенсії

Четвер, 14 січня 2016, 12:28

Екс-прем'єр Микола Азаров вважає "злочинцями" суддю і слідчих, які підозрюють його в причетності до розкрадання держкоштів на суму 220 млн гривень.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, коментуючи рішення Печерського суду від 1 грудня 2015 року, в якому Азаров разом з Януковичем, міністром фінансів, головою "Укртелекому" і головою Держспецзв'язку звинувачений в організації за рахунок держбюджету будівництва телекомунікаційної спецмережі, хоча вона повинна була будуватися за приватні гроші.

Збиток від цих рішень був оцінений в 220 млн гривень. Це стало причиною арешту пенсійних рахунків Азарова і Януковича, про що стало відомо в середу.

"Я з усією відповідальністю стверджую, що це брехня з першого і до останнього слова. Слідчий, суддя, які винесли це визначення, є злочинцями, які вчинили за змовою кримінально каране діяння, і я буду домагатися їхнього кримінального переслідування і покарання. Ці падлюки не тільки втратили всяку совість, але і свідомо поширюють наклеп, ображаючи мою честь і гідність", – обурився він.

Азаров назвав ці звинувачення "маячнею" і навів багато фактів, які, на його думку, спростовують його причетність до цих корупційних дій.

Еще раз о системе правосудия киевского режима или о моей пенсииС большой помпой продажные и лживые СМИ киевского режим...

Posted by Николай Азаров on Wednesday, January 13, 2016

Детально про справу, про яку йде мова, можна прочитати тут.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: