У школах Києва з 16 січня буде карантин

Четвер, 14 січня 2016, 15:09

Київська міська державна адміністрація запровадила карантин у школах з 16 січня.

Про це міський голова Києва Віталій Кличко заявив під час наради із заступниками та керівниками профільних департаментів у четвер, інформує прес-служба мера.

Зазначається, що не чекаючи на перевищення епідеміологічного порогу, столична влада ухвалила рішення з суботи, 16 січня, запровадити карантин в закладах освіти й охорони здоров'я, установах міста Києва та ввести обмеження на проведення публічних заходів у столиці.

"Це превентивний захід, адже ми бачимо негативну динаміку щодо кількості хворих. Враховуючи специфічність вірусу і важкі ускладнення від грипу, ми маємо упередити розповсюдження сезонних захворювань", - наголосив Кличко.

Мер запевнив, що Київ стовідсотково забезпечений противірусними засобами.

Кличко також звернувся до власників аптечних мереж столиці щодо недопущення підняття цін на противірусні та імуностимулюючі засоби і вітаміни.

Профілактичний карантин у столиці буде введено з суботи, 16 січня, і триватиме до покращення епідеміологічної ситуації в місті.

Як відомо, на засіданні уряду 13 січня міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі констатував, що епідемічний поріг захворюваності на грип в Україні не перевищено.

Водночас Квіташвілі закликав українців не займатися самолікуванням, а за перших симптомів захворювання звертатися до лікарень, адже ліки проти грипу ефективні, якщо їх приймати в перші 48 годин захворювання.powered by lun.ua