СЦКК: Бойовики обстріляли машину ОБСЄ

Субота, 16 січня 2016, 13:47

16 січня бойовики зі снайперської зброї обстріляли автомобіль патруля місії ОБСЄ.

Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО з посиланням на українську сторону СЦКК.

"Представники СММ не постраждали, їхньому життю уже нічого не загрожує, однак автомобіль пошкоджено", - йдеться у повідомленні. 

 

"У Мар’янці, де уже більше аніж півроку немає газу, зараз ведуться відновлювальні роботи, щодо ремонту пошкодженого газопроводу. Представники місії СММ ОБСЄ були у складі патруля, до якого також входили офіцери української сторони СЦКК, сапери ДСНС та військовослужбовці цивільно-військового співробітництва. Головне завдання спільного патруля було забезпечити безпеку цивільного персоналу, який виконував ремонтні роботи", - зазначили в СЦКК. 

У штабі повідомили також, що спостерігачі української сторони СЦКК неодноразово відмічали, що обстріли з боку бойовиків НЗФ здійснюються для того, щоби затягнути процес відновлення інфраструктури на території, підконтрольній українській владі, у тому числі й м.Мар’янка та залякати як спостерігачів СММ ОБСЄ, так і ремонтників.

"Українська сторона СЦКК наголошує на тому, що у нашому складі була створена група контролю і координації відновлювальних робіт, яка займається суто питаннями відновлення інфраструктури Донбасу, але недопустимо щоби люди працювали під обстрілами", - заявили в СЦКК.

"Вкотре змушені констатувати, що російська сторона СЦКК на теперішній час не може забезпечити повне припинення вогню бойовиків навіть під час проведення відновлювальних робіт електромереж, водогонів, газопроводів на визначених в Мінську пріоритетних ділянках", - йдеться у заяві.powered by lun.ua