Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Аксьонову не подобається, що Facebook вважає Крим українським

Середа, 20 січня 2016, 07:33

Ставленик Кремля в анексованому Криму Сергій Аксьонов намагається боротися з визнанням Криму українським у соцмережах.

На своїй сторінці у Facebook він закликав кримчан використовувати для записів у цій соцмережі хештег ‪#‎КрымРоссияНавсегда.

"Напередодні Дня Республіки я закликаю вас приєднатися до акцій, які є нашою кримською відповіддю на політику низки соціальних мереж, у тому числі, Фейсбук, які досі позиціонують Крим як територію України. Це не дрібниця, це частина політики санкцій і інформаційної війни проти нашої країни й нашої республіки", - написав Аксьонов.

"Закликаю небайдужих людей, патріотів Криму й Росії використовувати хештег ‪#‎КрымРоссияНавсегда у повідомленнях, що стосуються Криму. Давайте об'єднаємося й покажемо, як ми любимо наш рідний край, як ми любимо Росію! Таким чином, кожен може привітати наймолодший суб'єкт Російської Федерації зі святом", - закликав він.

Дорогие крымчане, россияне! Социальные сети сегодня – не только неотъемлемая часть нашей жизни, но и важный инструмент...

Posted by Сергей Аксенов on Tuesday, January 19, 2016

Аксьонов анонсував на 20 січня марш у Сімферополі під гаслом "Із Днем народження, молода республіка!" і молодіжний флешмоб.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: