Путін розповів ученим, що Ленін розвалив СРСР

34357 переглядів
Четвер, 21 січня 2016, 16:31

Російський президент Володимир Путін розкритикував радянського "вождя" Володимира Леніна за результати діяльності та ідеї, які призвели до руйнування СРСР.

Таким чином він відповів керівнику Курчатовського інституту Михайлу Ковальчуку, який на засіданні президентської Ради з науки і освіти процитував поему Бориса Пастернака "Висока хвороба", в якій той аналізує Жовтневу революцію і каже про Леніна: "И вот, его увидев в яви, я думал, думал без конца об авторстве его и праве дерзать от первого лица".

"Ответ такой: он управлял теченьем мысли и только потому - страной", - продовжив Ковальчук і запропонував науковцям "знайти такі організації, які мають управляти течією думки в конкретних напрямках".

У відповідь на це Путін сказав: "Управляти течією думки це правильно, потрібно тільки щоб ця думка привела до правильних результатів, а не як у Володимира Ілліча".

"А то в кінцевому підсумку ця думка призвела до розвалу Радянського Союзу, ось до чого. Там багато було думок таких: автономізація і так далі. Заклали атомну бомбу під будівлю, яка називається Росією, вона і рвонула потім. І світова революція нам не потрібна була. Ось така думка там", - сказав Путін, завершуючи засідання президентської ради.

Интерфакс

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua