Коломойський і Пінчук уклали мирову – джерела

П'ятниця, 22 січня 2016, 16:12
Коломойський і Пінчук уклали мирову – джерела

Українські олігархи Віктор Пінчук з одного боку та Ігор Коломойський з Геннадієм Боголюбовим з іншого домовилися про врегулювання ділової суперечки без розгляду її у Високому суді Лондона.

Про це повідомляє BBC-Україна з посиланням на свої джерела.

Слухання справи по суті за позовом Пінчука проти Коломойського і Боголюбова мали початися в понеділок, 25 січня, однак у п'ятницю стало відомо, що позивач і відповідачі порозумілися і владнали суперечку.

Джерела "Української правди" в оточенні обох олігархів підтвердили факт укладання мирової угоди. За їх словами, Коломойський погодився виплатити Пінчуку 500 мільйонів доларів у розстрочку.

Подробиці домовленості наразі невідомі.

Пінчук звинувачував Коломойського та Боголюбова в порушенні контракту під час приватизації Криворізького залізорудного комбінату і, за даними BBC, вимагав відшкодування у розмірі двох мільярдів фунтів збитків та 90 млн фунтів його первинних інвестицій у підприємство.

Раніше сумою спору називалися два мільярди доларів, а не фунтів.

На попередніх слуханнях у грудні минулого року суд відмовився включити до справи свідчення українського адвоката Сергія Карпенка про погрози на його адресу з боку оточення Коломойського як такі, що здатні упередити суддю на самому процесі проти Коломойського.

На грудневому засідання юристи Пінчука звинувачували Коломойського у причетності до вбивств. У березні 2015 року Пінчук надіслав силовим органам матеріали, які могли свідчити про причетність Коломойського до вбивств та замахів. Тоді МВС почала перевірку цих доказів.

У жовтні 2015 року також стало відомо, що Коломойський і Пінчук уклали мирову угоду у рамках ще одного свого спору – щодо феросплавного бізнесу.

Детально про суть гучного конфлікту між Пінчуком та Коломойським можна почитати тут.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування