Березюк: Якщо буде рішення фракції, Павленко має піти

Субота, 23 січня 2016, 12:32

У разі прийняття рішення фракції "Самопоміч" про відкликання міністра АПК Олексія Павленка з Кабінету міністрів  він має залишити міністерство.

Про це кореспонденту Української правди повідомив лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

"Ми ввечері (22 січня) мали з ним розмову, людина має право на свою думку, вона була достатньо виважена, не бачу ніякої в цьому проблеми", - прокоментував він заяву Павленка.

"Ми - політична партія, політична рада прийняла рішення. Ми з ним зустрічатимемося на фракції і будемо говорити, але у його заяві не було слів, що він залишається, були слова, що він працюватиме в аграрній сфері. Це професійна людина і буде працювати", - додав Березюк.

Лідер фракції "Самопоміч" зазначив, що з Павленком було проведено декілька консультацій? в тому числі з головою партії, мером Львова Андрієм Садовим.

"Він (Павленко)... він вже є політичною фігурою, яка несе відповідальність не тільки за галузь, але й за весь уряд. І це відповідальність з усією політичною силою. Відмінною політичною діяльністю в якійсь галузі не можна прикривати загальний процес, який зараз є", - пояснив суть розмов Березюк.

На уточнення, чи Павленко погоджується з позицією фракції, політик відповів: "Він сказав, що для нього рішення фракції є важливим і він розуміє важливість процесу".

"Я думаю, що він не може не піти, як він може не піти, якщо буде таке рішення. Його ж партія висувала", - підкреслив Березюк, додаючи, що фракція "Самопоміч" збереться наступного понеділка, або вівторка.

Разом з тим він спростував інформацію про розкол у фракції щодо рішення відкликання міністра АПК.

"Ніякого розколу не було, це не правда. Завжди дискусії є, хочу сказати, що на зустрічі політичної ради партії було дуже багато дискусій, бо це очевидно", - зазначив Березюк. 

Як відомо, політрада "Самопомічі" ухвалила рішення відкликати міністра АПК з уряду. Лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк назвав таке рішення відповіддю на повне ігнорування Кабінетом Міністрів політичної відповідальності за прийняття бюджету.

За словами Березюка, це був вимушений крок, який є припустимим у рамках коаліції.

"Самопоміч" пропонуватиме зміни уряду та зміну адресної відповідальності.

Олексій Павленко обіймав посаду міністра з грудня 2014 року.

Українська правдаpowered by lun.ua