В Одесі поліція з гонитвою затримала активістів "Самооборони" - ЗМІ

Вівторок, 26 січня 2016, 05:19

В Одесі активіст "Самооборони" Тодор Пановській затриманий за грубе порушення правил дорожнього руху і невиконання вимог співробітників поліції.

Про це повідомляє "Думская".

У прес-службі ГУНП факт погоні підтвердили.

"Співробітники поліції затримали порушників Правил дорожнього руху, які в районі проспекту Шевченка перетнули подвійну смугу, не реагували на вимоги правоохоронців і намагалися скритися", - повідомили у відомстві.

Як пише "Думская", автомобіль, в якому їхав Пановській з товаришами, не зупинився на вимоги поліції, а навпаки додав швидкості. Почалася погоня, кілька поліцейських машин намагалися перехопити порушника. Пізніше вдалося заблокувати і зупинити автомобіль активістів. Їх доставили до Приморського відділу поліції.

Разом з Пановськім був затриманий заступник командира "Самооборони Одеси" Віталій Кожухар.

За його словами, мікроавтобус, в якому знаходився Пановській, був зупинений біля штабу організації. Кожухар вийшов до місця подій, щоб з'ясувати ситуацію і дізнатися причину зупинки. Як з'ясувалося, машину зупинили за порушення Правил дорожнього руху.

Кожухар запропонував скласти протокол про порушення прямо на місці і почав заперечувати проти доставки Пановського і водія автобуса у відділення поліції. У відповідь на це поліцейські застосували спецзасоби - бризнули сльозогінним газом, наділи на Кожухаря наручники і разом з іншими затриманими доставили до Приморського відділу. Ці дії активіст вважає безпідставними і незаконними.

За словами Кожухаря, зараз проводиться оформлення документів. Після інциденту у відділу поліції почали збиратися активісти "Самооборони", з їх числа і вибрали понятих.

powered by lun.ua