Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Розвідка: Бойовиків вчитимуть наступати

Понеділок, 1 лютого 2016, 13:04

Бойовики Донецької області готуються до навчань з тактики наступу на полігоні в районі Тореза.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки у понеділок.

"Одночасно з декларуванням готовності до виконання положень Мінських домовленостей командування російських окупаційних військ активізує заходи з нарощування боєздатності з’єднань і частин 1 та 2 АК Центру територіальних військ Південного ВО", - зазначили в розвідці.

"Спрямованість заходів бойової підготовки, під час яких відпрацьовуються питання наступу (контрнаступу) свідчить, що противник не відмовився від планів з розширення контрольованих територій і використовує "перемир’я" для підготовки до відновлення збройного протистояння. Зокрема, в районі Торез здійснюється підготовка до масштабного навчання наступальної тематики підрозділів 1 АК. На полігоні зосереджено: 40 танків, 70 бойових броньованих машин та шість 122-мм РСЗВ "Град", - сказано в повідомленні.

У розвідці наголосили, що безпосередній контроль за підготовкою заходу здійснює комісія Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ.

Водночас повідомляється, що представникам СММ ОБСЄ надана інформація про наявність у районах Донецьк, Макіївка та Зайцеве забороненого Мінськими домовленостями озброєння – танка та мінометів калібру 120-мм.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: