Ціни нафти на торгах в Нью-Йорку відновили різке падіння

12988 переглядів
Середа, 10 лютого 2016, 02:02

Ціни нафти, що видобувається в США впали у вівторок на Нью-Йоркській товарній біржі майже на 6 відсотків до 27 доларів 94 центів за барель, нафта марки Brent подешевшала майже на 8 відсотків до 30 доларів 32 центів за барель.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Приводом для чергового падіння стали нові несприятливі для виробників нафти прогнози. У щомісячному звіті Міжнародного енергетичного агентства міститься інформація про несподіване зростання виробництва нафти в січні країнами-членами ОПЕК і рекордних запасах нафти в сховищах по всьому світу.

Одночасно Кувейт і Іран оголосили про намір збільшити виробництво вуглеводневої сировини в цьому році. З огляду на негативні для цін нафти тенденції, фахівці Міжнародного енергетичного агентства знизили до 37 доларів 52 центів за барель середньорічний прогноз ціни нафти марки Brent. Це майже на 3 долари нижче їх прогнозу, зробленого місяцем раніше.

У найближчому майбутньому нафта може подешевшати до 20 доларів за барель, пророкує все більше число аналітиків. Респектабельний інвестиційний банк Goldman Sachs виступив у вівторок з попередженням про те, що ціни нафти можуть впасти навіть нижче цього рівня, якщо будуть переповнені сховища нафти.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua