Розвідка США: РФ продовжить тиск на Україну, щоб загальмувати євроінтеграцію

15104 перегляди
6
Середа, 10 лютого 2016, 02:26

Незважаючи на серйозні проблеми в економіці, в 2016 році Москва продовжить агресивний вплив на Україну з метою гальмування її європейської інтеграції, а також постарається розширити коло союзників серед сусідів в Євразійському регіоні.

Про це у вівторок сказав у своїй доповіді під час засідання Комітету з питань Збройних сил Сенату США глава Національної розвідки Джеймс Клеппер, повідомляє Укрінформ.

"Події в Україні посилили видимі наміри Москви збільшити свою присутність в регіоні, щоб запобігти можливим змінам режимів в колишніх радянських республіках, а також прискорити перехід до багатополярного світу, в якому Росія була б безперечним гегемоном в регіоні Євразії", - йдеться в доповіді керівника Нацрозвідки США.

Тому, за його словами, "Москва продовжуватиме домагатися більшої регіональної інтеграції, підвищувати тиск на сусідні держави, щоб вони наслідували приклад Вірменії, Білорусі, Казахстану і Киргизстану і приєдналися до очолюваного Москвою Євразійського економічного союзу".

Незважаючи на економічний спад в Росії, Кремль не полишає намірів використовувати жорстку зовнішню політику в 2016 році, констатував Клеппер. Він підкреслив, що приховане застосування Росією військових і воєнізованих сил в Україні "продовжує викликати тривогу" в сусідніх з РФ країнах, включаючи союзників по НАТО.

"Рівень насильства на сході України зменшився, але цілі Москви в Україні щодо утримання довгострокового впливу на Київ і спроб розчарування України інтегруватися в західні інститути, очевидно, будуть залишатися незмінними в 2016 році", - зазначив глава Національної розвідки США.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 92.113.30.---Александра Кириленко10.02.2016 18:25
Рашисты ни перед чем не остановятся! И Порох должен это понимать и менять тактику, менять минский процесс. Но у гаранта как обычно нет плана Б!
IP: 93.72.20.---Yuriy Vologjaninov10.02.2016 14:04
Виктор Бойко:
Запад мог бы больше помогать Украине но они не уверены что их помощь не будет разворована…
Добавлю, что народу Украины нужна не столько материальная помощь, которая действительно разворовывается, сколько помощь управленческая.
Такая помощь от ЕС и США – направление ими специалистов по своему усмотрению, а не по приглашению коррупционной власти Украины, наиболее легко решит самые насущные проблемы Украины.
При нормальной – разумной и демократической власти, талантливый и трудолюбивый народ способен быстро поставить Украину в ряд наиболее развитых стран мира.

Кстати вспомнить, что тысячелетие назад у Киева был такой опыт тесной связи с Западом. Те власти были разумнее и порядочнее сегодняшних.

Юрий Вологжанинов.
IP: 78.111.189.---Виктор Бойко10.02.2016 12:41
Запад мог бы больше помогать Украине но они не уверены что их помощь не будет разворована.
Ведь борьбы с коррупцией нет и реформ нет. Есть забалтывание народа и межклановая борьба за корыто. Значит не тех людей выбрали у власть
IP: 217.118.83.---petrius10.02.2016 11:37
Конечно для империи важно любым путём удержать колонию в поле своего влияния. В даннов случае РФ действует по принципу : "чем хуже (Украине), тем лучше". Но самое жуткое, что сами украинские власти подыгрываю РФ тем, что не хотят проводить реформы -- делают какие-то имитации борьбы с коррупцией и т.д. и прикрываются военными действиями. Как -будто упростить экономическое законодательство, уменьшить число чиновников - дармоедов, война может помешать. Достали кулявлобы и порошенки, и прочее высокопоставленное отребье, своим лицемерием.
IP: 93.72.20.---Yuriy Vologjaninov10.02.2016 11:18
Джеймс Клеппер:
“…в 2016 році Москва продовжить агресивний вплив на Україну з метою гальмування її європейської інтеграції…”

США и ЕС должны учитывать, что кроме “Москвы”, в торможении европейской интеграции Украины объективно заинтересованы коррупционные составляющие власти Украины.
Зная, что народ Украины, своими революциями 1991, 2004 и 2014 годов, ясно выразил своё отрицание коррупционной власти, желание жить в условиях демократии, США и ЕС могут и должны более решительно стать на сторону народа Украины, против олигархической, коррупционной власти, нейтрализующей народные революции.

Юрий Вологжанинов
Киевлянин, доктор физико-математических наук,
автор публикации "Предназначение человечества и его реализация"
Усі коментарі