Саакашвілі: Справа проти мене – відповідь на антикорупційні форуми

16306 переглядів
Середа, 10 лютого 2016, 22:26

Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив, що розслідування стосовно нього -  це відповідь на антикорупційні форуми, які він організовував.

Про це він заявив у відповідь на повідомлення про те, що МВС почало розслідування оприлюднення ним секретної інформації в мережі про підрозділи АТО.

"Щось пан Лисенко, який підпорядковується безпосередньо відповідному підрозділу Адміністрації Президента України, згадав про це майже через місяць після того, як я розповів про важкі умови служби на блокпостах у Маріуполі", - сказав Саакашвілі.

"Більше того, кілька днів тому до Києва викликали керівника СБУ по Одеській області Батракова і доручили йому розслідувати всі проекти, що здійснюються нами в Одесі, такі як: Відкритий митний простір, Центр обслуговування громадян і Громадська приймальня, тим самим дуже інтенсивно зайнялися і БЕЗ МВС", - додав він.

"Тобто одночасно СБУ, Міноборони і МВС отримали розпорядження зайнятися мною і нами. Нехай розслідують, чого немає все одно не знайдуть", - написав Саакашвілі на своїй Facebook-сторінці.

"Думаю, це відповідь на наші Антикорупційні форуми і на те, що в найближчі дні наш рух збирається широко розгорнутися одночасно у всіх регіонах України, а також на заяву Айвараса Абромавічуса, яку в кулуарах влади чомусь приписали мені, хоча колишній міністр економіки і мій друг діяв цілком самостійно", - зазначив він.

Саакашвілі також заявив, що такі дії правоохоронців тільки зміцнюють його "рішучість боротися проти свавілля влади і за наведення порядку в Україні". 

Він повідомив, що наразі перебуває в Мюнхен, і пообіцяв, що після завершення відрядження зробить "відповідну політичну заяву" після того, як обговорить ситуацію, що склалася, з "командою реформаторів".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua