Сорос: Путін хоче розвалити ЄС, щоб уникнути банкрутства

29516 переглядів
31
Четвер, 11 лютого 2016, 14:52

Президент Росії намагається наблизити крах Євросоюзу, тому що у 2017 році Росія може зіткнутися з банкрутством.

Про це написав у своїй колонці для Project syndicate американський фінансист Джордж Сорос.

За його словами, "Путінському режиму загрожує банкрутство у 2017 році, коли настане термін погашення великої частини його зовнішнього боргу, а політичні заворушення можуть спалахнути ще раніше".

"Рейтинги Путіна, які залишаються високими, базуються на договорі з суспільством, яке вимагає від уряду забезпечите фінансову стабільність і повільне, але неухильне зростання рівня життя. Західні санкції, в поєднанні з різким зниженням цін на нафту, не дозволяють уряду стримати жодну з цих обіцянок", - вважає Сорос.

Він нагадав, що дефіцит російського бюджету вже складає 7% ВВП, а путінському режиму доведеться його скоротити до 3%, "щоб інфляція не вийшла з-під контролю". А це не сподобається виборцям перед парламентськими виборами цієї осені.

"Річ у тім, що путінська Росія і ЄС беруть участь в перегонах з часом: питання в тому, хто з них впаде першим...Найбільш ефективний спосіб уникнути колапсу для путінського режиму – це забезпечити передчасний колапс ЄС. Євросоюз, який тріщить по швах, не буде в змозі підтримувати санкції, накладені на Росію після її вторгнення в Україну", - пише Сорос.

"Навпаки, Путін зможе отримати значні економічні вигоди від поділу Європи і користуватися зв'язками, які він ретельно пропрацював з комерційними інтересами і антиєвропейськими партіями", - додав він.

На думку Сороса, ЄС і США роблять велику помилку, шукаючи в Путіні союзника для боротьби з ІДІЛ.

"ІДІЛ є загрозою для них обох, але цю загрозу не варто перебільшувати. Атаки джихадистських терористів, наскільки вони не були б страшні, не можна порівняти з загрозою, що походить від Росії", - вважає він.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 37.73.194.---Олег Бабич11.02.2016 22:28
Якби Україна провадила незалежну політику від Заходу і Сходу, то Московщина вже б почалася сипатися, а за ним і Євросоюз. Наразі, ми маємо президента маріонетку, смотрящих у вигляді всіляких абромавичусів та саакашвілі і цілком не певне майбутнє..... Україна для ЄС, апріорі має бути постачальником людських та матеріяльних ресурсів,а не самодостатньою країною, яка здатна стати альтернативою дегенеративного капіталізму з її культурою толерантности і фізичного виродження. Українці повинні усвідомити, що вони мають стати не наймимитами і попихачами на власній землі, а повноправними господарями, розбудувавши власну країну згідно націократичної концепції Сціборського.
IP: 91.237.164.---Василий Курвлесов11.02.2016 21:07
Денис Левий:
Сорос провокатор. вечно лапшу вешает и обворовывает развивающие государства. Россия не может быть банкротом, т.к. в отличие от Америки не имеет внешних долгов. Лапша не пройдет. Неужели в Украине столько лохов верит в постоянно распространяющуюся сми и бывшими комунистами (нынче типа "демократы") ложь.
гос.долг США 17966 миллиардов американских рублей(м.а.р) у России 32,4 м.а.р тут даже бабка на двое не сказала )))
IP: 93.72.27.---Денис Левий11.02.2016 20:59
Сорос провокатор. вечно лапшу вешает и обворовывает развивающие государства. Россия не может быть банкротом, т.к. в отличие от Америки не имеет внешних долгов. Лапша не пройдет. Неужели в Украине столько лохов верит в постоянно распространяющуюся сми и бывшими комунистами (нынче типа "демократы") ложь.
IP: 188.163.80.---Сергей Куцев11.02.2016 20:57
Когда мы дождемся суда над Путлером и его командой? Надеюсь очень скоро.
IP: 176.104.91.---dem4-enko_11.02.2016 20:52
Да он этого хотел еще когда первый раз шел в президенты! Просто тогда этого никто не видел, а кто видел, тому верить не хотели. Ведь если поверить, потом проверить и убедиться, что правда, тогда ведь надо что-то делать! А делать им хочется, как и нашим власть имущим. Самая важная работа - это клянчить кредиты, потом их делить. А рабочие места создавать - это сложно, неактуально и прочие отмазки...
Усі коментарі