Кононенко орендував землю всередині розв’язки у Києві

10415 переглядів
П'ятниця, 12 лютого 2016, 12:50

ТОВ "Європейський дім" Ігоря Кононенка має в оренді земельну ділянку площею 1,98 га на перетині вул. Академіка Заболотного та Столичного шосе у Києві.

Про це свідчать дані Публічної кадастрової карти, пишуть "Наші гроші".

Йдеться про ділянку в центрі транспортної розв’язки в Голосіївському районі.

Земля на перетині вул. Академіка Заболотного та Столичного шосе
Земля на перетині вул. Академіка Заболотного та Столичного шосе
Наші гроші

Фірма отримала цю землю у березні 2007 року. Тоді Київрада передала "Європейському дому" ділянку за рахунок не наданих у власність чи користування міських земель. Оренду фірмі погодили на 5 років.

Ділянку було надано під будівництво, експлуатацію та обслуговування станції техобслуговування з виставковими та допоміжними приміщеннями. Відповідний договір було укладено в травні 2007 року.

Коли в 2012 році термін оренди сплив, Київрада погодила продовжити його ще на 5 років.

Однак уже за півтора роки столична рада ухвалила нове рішення.

У жовтні 2013 року оренду ще раз подовжили на 5 років з правом пролонгації. Цим же рішенням змінили вид використання: слова "станції технічного обслуговування з виставковими та допоміжними приміщеннями" замінили на "комплексу об’єктів соціального та адміністративного призначення з допоміжними приміщеннями та паркінгом".

Компанія "Європейський дім" була заснована у 2003 році. На момент першого рішення Київради про землевідвід в 2007 року власником фірми був Сергій Шкурат. Перед підписанням договору склад власників змінився – навпіл зі Шкуратом фірмою вже володів Леонід Стричак із с. Залужжя Львівської області.

У 2008 році співвласниками стали Олександр Ємець, Олександр Желтан, Сергій Мухомор, Геннадій Трубніков і Володимир Стричак через ТОВ "КУА "Система капітального інвестування".

З кінця 2010 року власником "Європейського дому" є ПАТ "ЗНКІФ "ВІК", кінцевим бенефіціаром якого є Ігор Кононенко.

У 2006-2014 роках Кононенко був депутатом Київради від Блоку Леоніда Черновецького і членом постійної комісії з питань транспорту та зв’язку.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua